Povezave
Povezave | Slovenščina | Italijanščina | Nemščina | Angleščina

Povezave

Na naslednjih straneh boste lahko našli povezave na druge spletne strani, ki obravnavajo soško fronto in prvo svetovno vojno.

S povezavami vam želimo olajšati pot do nam sorodnih organizacij in njihovih spletnih strani, česar pa ne avtomatično razumeti, da se strinjamo z vsemi tamkajšnjimi vsebinami in zapisanimi mnenji. Društvo soška fronta Nova Gorica prav tako ni odgovorno za morebitno škodo, ki bi izhajala iz dostopa do teh povezav, uporabe ali nemožnosti uporabe informacij na teh povezavah ali za kakršnekoli napake ali pomanjkljivosti v njihovih vsebinah.

Če poznate kakšno povezavo, ki je še ni na naših spletnih straneh, pa bi po vašem mnenju spadala nanje, nam jo, prosimo, sporočite na naslovdrustvo-soskafronta@prohereditate.com.

Povezave na spletne strani v slovenskem jeziku
Povezave na spletne strani v italijanskem jeziku
Povezave na spletne strani v nemškem jeziku
Povezave na spletne strani v angleškem jeziku