Društvo
Dejavnosti | Statut | Prijavnica | Kontakti

Včlanite se!

V društvo in k sodelovanju vabimo vse, ki jih zanima zgodovina prve svetovne vojne. Članstvo v njem vam zagotavlja sprotno obveščanje o dogajanjih in tudi nekaj bonitet pri ogledu posameznih muzejev prve svetovne vojne. Članarino vsako leto sproti določi na svoji seji občni zbor društva. Starejši od 60 let so oproščeni plačevanja članarine, za dijake in študente pa veljajo polovične vrednosti le-te.

Prosimo vas, da se pred izpolnitvijo vloge seznanite s statutom društva.

Za pravilno pošiljanje obrazca morate imeti delujoč in pravilno nastavljen naslov za elektronsko pošto. Zahtevo za vpis nam lahko pošljete tudi po klasični pošti ali pa nas pokličite.

Ime:
Priimek:
Naslov:
Poštna št: Pošta:
Telefon:
E-pošta:
Opombe:
px px

Polja z zahtevanim vnosom podatkov so označena z rdečo barvo. Vsi vaši podatki bodo ostali zaupni in ne bodo uporabljeni v nikakršne drugačne namene.

Po prejemu vaše vloge vam bomo v najkrajšem času poslali po pošti pristopno dokumentacijo.